Jak vznikla Torii

Torii je má dcera – Viktorie, která je mou inspirací i učitelkou, a tak díky ní vznikla kosmetická značka, která vyrábí přírodní líčidla pro děti v BIO kvalitě.

CO TOMU PŘEDCHÁZELO?

„Mamíííí, ta paní má červenou pusu a namalovaný nehty. Já chci taky!“ Křičela vždy Viktorka, když viděla nalíčenou ženu. Já se nelíčím a to vůbec, tak jsem byla překvapená, že to tak vnímá a hlavně, že po tom tolik touží. Byly jí 3 roky a já jí vysvětlovala, že to není pro její pleť zdravé.

A JAK TO BYLO DÁL?

Po narození dcery jsem se ještě více zajímala o složení jídla, a především kosmetických produktů.

Když tedy Viktorka toužila mít své vlastní šmínky, chtěla jsem jí je dopřát v té nejvyšší možné kvalitě, tedy přírodní a netoxické. Žádné jsem ale nenašla. Chtěla jsem jít i cestou, že koupím přírodní make up pro dospělé ženy, ale moje náročné požadavky nesplňovalo ani toto zboží.

Jednoho dne jsem si řekla, že to tedy zkusím vyrobit sama, pustila jsem se do studování všech možných receptů a jejich testování. Nakonec mi pod rukama vznikaly takové výrobky, které jsou zdravé i krásné. Myšlenka, podělit se o líčidla s ostatními a nabízet je dál, už vzkvétala v hlavě. 

Ke 4.narozeninám dostala Viktorka sadu líčidel, kterou jsem vyrobila a radost měla obrovskou, dočkala se! Postupně jsme začaly obdarovávat Viktorky kamarádky a byla jsem šťastná, když jsem viděla rozzářené oči malých holčiček při rozbalení líčidel.

Myslím, že takových holčiček je spousta, maminky pro ně chtějí to nejlepší, a proto vznikla Torii, která nabízí výrobky v bio kvalitě, z prověřených surovin.

Líčení můžete holčičkám pořídit jednotlivě nebo v dárkové sadě a to buď v kraftové krabičce nebo v dřevěné truhlici se zrcátkem.

KDYŽ PRO MALÉ, TAK I PRO VELKÉ

S chutí jsem se také pustila do výroby produktů pro ženy, a tak si můžete udělat radost i vy.

Na e-shopu najdete produkty k péči o pleť jako jsou pleťové krémy, hyaluronová séra a balzámy na rty, nebo produkty k péči o tělo a mysl – tam najdete deodoranty, parfémy a přírodní svíčky. Všechny výrobky vyrábím z bio surovin v té nejlepší kvalitě.

Budu moc ráda, když moje výrobky budou dělat radost nejen malým slečnám, ale i vám, milé ženy.