O nás

 Torii vznikla díky mé dceři, která je mi inspirací i učitelkou. Asi od 3 let toužila po tom být nalíčená, mít růžovou rtěnku a malovat se. Hledala jsem líčidla, která by byla složením vhodná pro dětskou pleť, ale nenacházela jsem. A tak jsem začala vyrábět sama, experimentovala jsem a postupně vznikaly takové výrobky, které jsou zdravé i krásné.

Začalo mě to velmi bavit, pod rukama mi vznikaly krásné věci, které vyrábím s nadšením a láskou a myšlenka, podělit se o líčidla s ostatními a nabízet je dál, už vzkvétala v hlavě. 

Ke 4.narozeninám dostala dcera sadu líčidel, kterou jsem vyrobila a radost měla obrovskou, dočkala se! Myslím, že takových holčiček je spousta, maminky pro ně chtějí to nejlepší, a proto vznikla Torii, která nabízí výrobky v bio kvalitě, z prověřených surovin. 

S chutí jsem se také pustila do výroby produktů pro ženy, a tak si můžete udělat radost i vy… na e-shopu najdete deodoranty, pleťové krémy, séra nebo balzámy na rty. Všechny výrobky vyrábím z bio surovin v té nejlepší kvalitě.

Sama jsem zvědavá, jaké další výrobky budou následovat a jak se bude nabídka Torii dále rozšiřovat. 

Krom výroby kosmetiky jsem také lektorkou jógy. Vedu lekce od batolat, přes školkové děti až po dospělé. Propojení jógy a výroby kosmetiky mě velmi naplňuje a jsem vděčná, že mohu dělat to, co mě baví. 

Budu moc ráda, když moje výrobky budou dělat radost nejen malým slečnám, ale i vám, milé ženy.

Pavla